Pondělí 3. října 2022, svátek má Bohumil
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pondělí 3. října 2022 Bohumil

Na Česko chce poslat ruské tanky, současně od Čechů prosí peníze

18. 09. 2017 14:45:02
Petr Michalů je skutečně zvláštní postavou internetového dění. Před více než rokem odcestoval do Ruska, aby tam požádal o politický azyl. Prý ho z ČR vyhnali. Odtud nazývá Čechy otroky, ale zároveň je prosí o peníze.

Nejdříve se vraťme do historie. Tento ryzí sovětský charakter pracoval u vězeňské služby. Později působil jako zkušební komisař pro získání zbrojního průkazu a byl obviněn z napomáhání trestné činnosti týkající se podvodů u zkoušek.

Následně se Michalů vydává do Španělska, což nazývá "emigrací", jelikož se to prý v ČR nedalo vydržet. Po dlouhé anabázi nachází práci jako řidič autobusu. Ve Španělsku se stává aktivní blogerem a píše např. Omluvu ruskému národu, ruskému lidu a prezidentu Putinovi, či text s názvem Tak už vám došlo a dochází, v jakém jsme tehdy po tom roce 68 žili klidu, míru a bezpečí??!!, ve kterém je uvedeno:

"Díky včasnému, perfektnímu, dobře zorganizovanému a bleskovému zásahu vojsk obranného vojenského paktu socialistických států přejících si žít v míru – Varšavské smlouvy bylo ČESKOSLOVENSKO zachráněno a chráněno celých nádherných 21 let, kdy lidé v důsledku této bratrské a přátelské pomoci mohli v klidu a míru žít, pracovat, studovat, budovat prosperující stát, bavit se, žít beze strachu, milovat se a rodit děti."

Ale ani Španělsko nebylo pro Michalů dost dobré. V dubnu 2016 se přes několikadenní zastávku v ČR vydává do země zaslíbené, do matičky Rusi, kde žádá o politický azyl.

V Rusku se stává hvězdou tamní propagandy a o Michalů referují jako o novináři, který byl vyhnán z vlastní země a označují ho za politického uprchlíka.

A opravdu musel být Michalů strašně perzekvován, když před cestou do Ruska strávil několik dní v ČR a na návod, jak požádat v Rusku o azyl, se ptal české ambasády. Ale ruská "média" jednoduše chtěla příběh o tom, jak byl Michalů utlačován a vyhnán hledat svobodu v putinovském Rusku. Příběh dostala. Kydání špíny na ČR se tak stává jeho denním chlebem.

Současně se jeho fanoušci dozví, jak je v Rusku vše úžasné a jak vše vzkvétá. Jednoduše ráj na zemi.

Více o tvorbě tohoto "génia" v článku Pokud ruské tanky znovu přijedou do Československa, už nikdy nedopustíme, aby odjely.

Článek doporučuji k prostudování pro lepší pochopení kontextu.

Michalů se ubytovává v hostelu. Kromě vyřizování dokumentů dny tráví toulkami po Moskvě a Rusku, odkud publikuje řadu fotografií tohoto ráje na zemi a snu každého "emigranta vyhnaného z vlastní země". Na internetu rovněž šíří svou "osvětovou" práci pomocí různých textů a koláží.

Michalů se toulá po ulicích a fotí kromě památek a regálů plných potravin i kolemjdoucí krasavice, které ale nejspíše více než po tričku agent Kremlu či obdivu ruských zbraní touží po imperialistickém telefonu Apple a po kabelce Louis Vuitton.

Michalů tak hledá svou nevěstu na internetu se slovy: "Já čechoslovák žiju v Moskvě a chci se oženit v Rusku. Hledám ženu 35 - 40 let."

Vše je tedy na první pohled dokonalé a do toho skvělého Ruska by chtěl každý. A jistě by si také každý přál, aby naše země byla znovu "osvobozena" jako v roce 1968. Jenže...

Nic není tak růžové, jak se zdá, a Michalů má nedostatek financí. Začíná se tak ochomýtat okolo různých spolků, kde lze nalézt určité mecenáše.

V září 2016 avizuje přípravu na svou novou roli "nezávislého korespondenta Svazu dobrovolníků Donbasu".

To ale nakonec padá a jeho český fanoušek se tak nedozví ony zaručené "pravdy" tohoto "nezávislého korespondenta".

Michalů se rovněž např. setkává s Nikolajem Kubincevem, který se pohybuje v oblasti jaderné energetiky (konkrétně je jím prezentována spojitost s firmou TVEL) a který má vazby na českou prokremelskou a extremistickou scénu. Příkladem jeho kontaktů je 10 miliony korun zadlužený "agent Kremlu" Žarko Jovanovič, či "dovozce" bojovníků na Donbas Petr Králíček, který na idnes.cz, jak sám tvrdí, bojuje za Rusko.

Na řadu tak přichází tzv. merchandising a Michalů začíná prodávat nášivky a trika agent Kremlu a podobný sortiment, který nesmí chybět ve výbavě správného českého "vlastence".

Ale ani to není nijak slavné.

Na otázku "jak se máš, příteli" Michalů odpovídá: "Ahoj, těžce... Složité problémy s ruskou vládou."

A jelikož se Michalů v Rusku má tak skvěle a je to ráj na zemi, volí cestu, že prosí o finanční pomoc, a to Čechy, pro které si chce zopakovat srpen 1968, což by jistě řada českých "vlastenců" uvítala viz Myslitelé z diskusí na novinky.cz obhajující okupaci vlastní země.

Svou žádost o finanční podporu realizuje přes Blanku Morávkovou, která je rovněž vášnivou "agentkou Kremlu" a také vlajka se srpem a kladivem ji není cizí.

Morávková rovněž koordinuje skupinu trollů, které za pokřiků "sláva Rasiji" apod. navádí, kam a co mají jít komentovat.

Mezi těmito trolly nechybí ani "géniové" věřící hoaxu, že EU chce zrušit písmeno Ř, čemuž ostatně podle všeho věří i představitelé proruských "domobran" Kratochvíl a Obrtel viz Ovlivňování a radikalizace paramilitární ruské páté kolony uvnitř ČR.

Ne všichni oné výzvě o finanční pomoc důvěřují. Michalů přece píše, jaký je to v Rusku ráj. A teď prosí o finance z ČR, která je tedy zbídačenou zemí pod diktátem USA? Miroslav Beránek, který souhlasí s dopisem Putinovi, se domnívá, že si Michalů žije v Rusku velice dobře a je o něj dobře postaráno a že jeho dobrou věc zase někdo zneužívá.

Morávková dále dodává, že peníze jsou určené na existenci Michalů. Protože v Rusku se má samozřejmě tak skvěle, že mu v ČR můžeme jenom závidět.

Výzva o finanční podporu přinesla vskutku plodnou diskusi.

Daniela Jakubicova tvrdí, že už pár lidí na to doplatilo, když mu poslalo peníze. Renatecka Kolin Friedrich uvádí, že takto (závislý na finanční pomoci) žije minimálně 4 roky a že se pořád najdou lidé, co naletí a peníze pošlou. Doplňuje, že mu poslala 1000 Kč a nabídla práci, což Michalů odmítl.

Miloslava Pol píše, že Michalů je chytrý jak "hejno vopic" a zmiňuje jeho volání k boji se zbraní v ruce. Martin Keto Daniel uvádí: "No jo žije v Rusku a nechá se vydržovat druhými a kydá špínu na celou unii a rodnou vlast." Prý by se na něj vys*al a nic mu neposlal.

Libuše Fuchsová se ptá, zda Michalů ještě nedospěl do okamžiku, kdy mu bude trapné neustále žebrat od lidí peníze. Podle ní na národ a republiku pluje jak na žumpu, ale peníze mu nesmrdí.

Do diskuse vstupuje i "Davídek Medvídek", který uvádí, že se dříve odstěhoval do Běloruska, kde hledal "zbytky toho dobrého socialismu" a kde je prý i na dlouhou dobu našel. Zmiňuje i činnost Michalů, a to je fotit "holky v minisukních".

Davídek svůj text uzavírá slovy: "A vy mazejte do práce, když už jste ti otroci a nezapomeňte posílat, bude vám odpuštěno."

A jak to vidí Michalů? Ty, od koho žádá peníze, označí za otroky a volá je do zbraně.

Určitě pak přijede otroky ve zbrani podpořit a osvobodit na ruském tanku.

A po tom osvobození si jistě zvolíme nové představitele, kteří nás demokraticky před hlavněmi samopalů jako na jistém poloostrově připojí k Rusku.

Protože pouze a jedině v nejtěsnějším svazku, spojenectví a spolupráci České republiky a Slovenské republiky s Ruskem je budoucnost a jistota přežití a rozvoj českého a slovenského národa. Jiná cesta ani volba prý není.

Závěrem

Co říci závěrem? Snad jen to, že mě Michalů, resp. jedinec přející si návrat ruských tanků, prodávající trika agent Kremlu, co chce připojit ČR k Rusku, označil za kolaboranta a vlastizrádce.

To je podobně kvalitní výron jako předvedl bývalý příslušník pohraniční stráže (to je ta instituce, co vraždila vlastní lidi jen kvůli tomu, že chtěli utéct z komunismu), který lituje toho, že Jakeš v 89. neposlal na Prahu resp. na vlastní občany tanky a který si dává na Facebook fotky zbraní.

Bývalý pohraničník mě tak obviňuje, že prý chci rozeštvat národ a přispět k rozpoutání občanské války. Jistě. Střílení na hranicích a sametová revoluce utopená v krvi pod pásy tanků je ta mírová cesta. Nejhorší jsem já, kterého sice za psaní na blogu nikdo neplatí, ale i přes to "vlastenci" vědí své. A také ho prý chci "persekuovat", když napíšu o jeho názorech, co veřejně šíří. To aby se nakonec soudruh pohraničník oháněl demokracií.

Ale stejně se vše již brzy změní a "vlastenci" mi už chystají lidový tribunál.

Autor: Roman Máca | pondělí 18.9.2017 14:45 | karma článku: 43.66 | přečteno: 14433x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Co je vlastně ta naše demokracie ?

Nalháváme si nějaké bludy do svého podvědomí ? Katolicismus, židokřesťanství, islám, židovství, šivaismus, všechny politické strany, fašismus, komunismus, demokracie, ale také i věda. To všechno jsou uměle vytvořené systémy víry,

3.10.2022 v 11:03 | Karma článku: 12.12 | Přečteno: 214 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Všechno je docela prosté. Jen my toho moc nevíme.

Asi víme, kolik procent z dodávek zemního plynu spalujeme v domácnostech. Všechno ostatní potřebuje průmysl a služby. Pravděpodobně již existuje náhrada za spalování plynu v elektrárnách. To překonáme dočasným použitím uhlí.

1.10.2022 v 12:45 | Karma článku: 9.68 | Přečteno: 490 | Diskuse

Zdenek Horner

Masový vrah versus masoví osvoboditelé

Dnes bych rád vyzdvihl neprávem pozapomenutého blogera Kroupu. Jeho skvěle vyvážený článek o tom, jak nechápe, proč někdo nechápe, je brilantní psychoterapeutickou prací. V závěru se dokonce těchto bláznů zcela demokraticky ptá...

1.10.2022 v 12:02 | Karma článku: 24.91 | Přečteno: 897 | Diskuse

Bedřich Dvořák

žijeme v sociální společnosti. Bohužel někdo občas vypadne.

Všimli jste si někdy, že bez důvodu začnete podupávat do rytmu hudby ? Někdo vám dá do ruky nějaký hudební nástroj a vy po nějaké době z něho vyloudíte ten správný tón ? Někdy si jen zapískáte nebo zabroukáte.

30.9.2022 v 23:08 | Karma článku: 13.22 | Přečteno: 272 | Diskuse

Zdenek Horner

Buďme dostatečně bdělí

Musíme si neustále kontrolovat ryzost našeho smýšlení. Jinak nás kremlofilové požerou. Chvalme ideové hlídače, jakými jsou zde Ziegler, Flaška, Stejskal, Červenka, Turner, Sabó a další, které jsem si ihned nevybavil.

30.9.2022 v 5:55 | Karma článku: 31.69 | Přečteno: 736 | Diskuse
VIP
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 10767

Jedinec zabývající se problematikou bezpečnosti internetu, sociálních sítí, mediální manipulace a obecně témat, která považuji za aktuální a potřebná. Také trochu cestovatel a dobrodruh. Přežil jsem týden v Nigérii, konflikt na východní Ukrajině a zemětřesení v Ázerbajdžánu. Věčný student cizích jazyků, celoživotní sportovec a příležitostný kuchař.

Věřím, že moudrost, slušnost a lidská vzájemnost je tou správnou cestou.

„Cit ani vůle nejsou argument, chybí-li rozum.“ (TGM)

Analytik Institutu pro politiku a společnost, spolupracovník redakce Manipulatori.cz.

Sledovat mě můžete také na Twitteru.

Můj osobní blog. Tj. mou činnost resp. obsah na něm nikdo další neovlivňuje a ani neplatí.

Najdete na iDNES.cz