Volby jsou na nic, chce to násilný převrat, volají proruští "domobranci"

29. 08. 2017 14:36:35
Není tajemstvím, že se v České republice vyskytují ozbrojená polovojenská uskupení, jejichž vášně umocňuje ruská a proruská propaganda. Věří na chemtrails, že EU chce zrušit písmeno Ř a současně řinčí zbraněmi.

Příkladem člena těchto uskupení je bývalý vojenský policista Martin Zapletal. Ten se "proslavil", když obnaženým pozadím blokoval projíždějící kolonu americké armády.

Zapletal je rovněž lehce rozpoznatelný podle svého plnovousu a pro něj typické čepice, na které nesmí vedle placky "stojíme za svým prezidentem" chybět ani odznáček "agent Kremlu".

Dotyčný si rovněž přeje návrat komunistické pohraniční stráže, která vraždila vlastní občany. Více o jeho projevech a o prezentaci jeho "kolegů" v článku Ovlivňování a radikalizace paramilitární ruské páté kolony uvnitř ČR.

Na svém facebookovém profilu Zapletal publikuje mimo jiné následující výzvu k povstání s tím, že volby nic zásadního nevyřeší a volá "do zbraně".

Jeho příspěvek komentuje kdo jiný než bývalá poradkyně Miloše Zemana a vedoucí postava proruského uskupení s názvem Institut slovanských strategických studií Radka Zemanová-Kopecká, kterou podporuje kdo jiný než "okamurovci" viz Ruská propaganda proniká do české sněmovny.

Podle ní mají vydržet do voleb. A když výsledek voleb nedopadne podle nich, prý jim "stejně nic jiného nezbude" než ono povstání.

Mohlo by se zdát, že Zapletalova výzva je jen jakési facebookové "plácnutí". Pokud se ale podíváme na jeho další příspěvek, můžeme vidět konkrétní kroky, ve kterých hledá tým několika set lidí a specifikuje požadavky.

Zapletal a jemu podobní tak nerespektují demokratické principy a volají "do zbraně". A pokud by proti nim stát zakročil, tak budou samozřejmě křičet, že to je cenzura, útok na demokracii a proti svobodě slova.

Protože tito jedinci jsou samozřejmě největší demokraté tím, že kašlou na volby. A že chystají násilný převrat a vytrubují to? Tím přece jen vyjádřili svůj svobodný názor a na přípravě násilného převratu přece není nic špatného. Jasně.

Ostatně velkým nepřítelem podobných "vlastenců" je kyjevský Majdan, který odmítají s tím, že jde o násilný převrat proti demokraticky zvolenému představiteli státu. Ale když sami násilný převrat připravují, je to ok a nejčistší projev "vlastenectví".

Zapletal si tak po úspěšném převratu chystá vlastní byznys, ve kterém "rozjede státní zakázku na výrobu šibenic".

A pro koho?

Dotyčný sdílí příspěvek zřejmě dalšího "vlasteneckého génia" se jménem Vladimír Řehulka Řehulka. Oprátky tak budou pravděpodobně pro členy Vlády.

Za zmínku stojí i text doprovázející obrázek "Řehulky Řehulky".

"Važení a milý spoluobčané," začíná text. Z úrovně pravopisu tak lze usoudit, že se jedná o skutečného "vlastence" úspěšně absolvujícího "Vysokou školu života". Dále uvádí, že volby nic nevyřeší, protože dopadnou "v režii zkorumpovaných politických stran" a, teď se podržte, "systémů řízených sionchazarským syndikátem".

Tento "myslitel" dále uvádí, že je potřeba se ozbrojovat.

Zapletal publikuje následující obrázek. Samozřejmostí jsou slova o vlastizrádcích a že nezůstane jen u jednoho.

Oko facebookového "vlastence", co nedokáže dát dohromady větu smysluplně a bez chyby, ale současně má "plná ústa" vlastizrádců, věšení, kulek, či trestů na doživotí, tak jeho oko jistě zaplesá.

Výše "inteligent", který komentuje na prolhané stránce Hlasuji pro Czexit lobbující za koho jiného než za Okamuru. Tento "hrdina" tak volí Zemana a Okamuru, aby je hned všechny pozavíral za vlastizradu na "doživotní" i s jejich rodinami?

Že věta nedává smysl, nevadí. Je v ní Zeman, Okamura, vlastizrada, doživotí. Příspěvek tak získal nejvíce lajků ze všech. Je totiž "vlastenecký".

Podívejme se ale na dalšího "vlastence".

Tím je Alojz Polák. Jde o člena tzv. Československých vojáků v záloze, který věří na chemtrails, podporuje, jak již bývá zvykem, Zemana a Okamuru, a který aktuálně bojuje v řadách doněckých separatistů. Polák rovněž pravděpodobně působil v Armádě ČR.

Na obrázku výše tak můžeme vidět, že jde rovněž o "geniálního myslitele". Pentagon a jeho sluhové nás prý práškují a Sobotka a vláda zrádců to podle něj toleruje.

Zřejmě si tak Sobotka zaslouží šibenici i kvůli tomu, že nebojuje dostatečně proti chemtrails.

O Polákovi více v článku Věří konspiračním teoriím, fandí Zemanovi, odešel bojovat za proruské separatisty.

Polák ani z Doněcku nezůstává pasivní vůči českému dění.

Pro tohoto "fanouška" chemtrails rovněž volby nic nevyřeší a jediným řešením je prý "povstání lidu, partyzánský boj, resp. ozbrojený odboj".

Polák vyzývá nejen k partyzánským akcím, ale oslovuje i další "bratry a vlastence" s tím, aby odešli bránit "slovanský svět" na "ruskou zem", odkud si "vezmou Československo zpět".

Závěrem

Na rozdíl od obyčejných "chemtrailsáků", kteří se před údajným práškováním brání turbanem namočeným v octu, tito jedinci jsou vycvičení, ozbrojení, organizují se, volají po akci a jsou plně pod vlivem cizí propagandy nepřátelské proti České republice.

A pokud jim tedy nevyjdou volby, máme se zřejmě na co "těšit". Pokud vyjdou, veselé to rovněž nebude.

Paradoxem je, že podobné subjekty ohrožující vnitřní bezpečnost ČR podporuje člen sněmovní komise pro kontrolu BIS poslanec za KSČM Ondráček. Ale to bychom nebyli v ČR, aby BIS nekontroloval někdo, kdo naplňuje hrozby, před kterými BIS varuje.

Další podobný myslitel, resp. Čech, co chce na ČR poslat ruské tanky viz Pokud ruské tanky znovu přijedou do Československa, už nikdy nedopustíme, aby odjely. Či ruskou propagandou placený stalinista volající po popravách viz Z uniklé pošty: Jak si ruská propaganda platila českého zkrachovalce adorujícího Stalina.

Perlička na úplný závěr

Spolu s bizarním uskupením Naštvané matky se Zapletal vydává v arabském hábitu testovat olomoucký bazén.

Tento počin tak dosahuje podobné intelektuální úrovně jako Konvičkův útok na Staroměstské náměstí.

Autor: Roman Máca | úterý 29.8.2017 14:36 | karma článku: 38.59 | přečteno: 6471x

Další články blogera

Roman Máca

Otevřený dopis České televizi

Situace na naší mediální scéně mě nenechává klidným, a proto jsem se rozhodl napsat otevřený dopis České televizi.

4.2.2019 v 12:35 | Karma článku: 41.38 | Přečteno: 14535 | Diskuse

Roman Máca

Tak trochu jiná reportáž z Prague Pride 2018

V sobotu jsem se zúčastnil Prague Pride, resp. jedné „doprovodné akce“. Tou „doprovodnou akcí“ byla protidemonstrace, kterou svolali neonacisté z tzv. Národní obrody a bylo to vskutku výživné.

13.8.2018 v 10:08 | Karma článku: 44.79 | Přečteno: 64700 | Diskuse

Roman Máca

Ovčáčkův svět: Prokazatelné ruské lži o Zemanovi nevadí, z ČT a Respektu se může pominout

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček vytáhl do další bitvy s Českou televizí a s týdeníkem Respekt. A ani na mě tentokrát nezapomněl. Prý jsem autorem dezinformace, kterou média nekriticky převzala.

24.5.2018 v 11:07 | Karma článku: 45.08 | Přečteno: 10449 | Diskuse

Roman Máca

Podivuhodné vztahy u sponzorů Miloše Zemana: miliardář a právníci u ruského konzulátu...

Spolek Přátelé Miloše Zemana z velké části financuje (ne)kampaň za zvolení Miloše Zemana. Figurují v něm jména jako Mynář, Nejedlý, Srp, Veleba, Galuška. Parta je to skutečně zajímavá a podivuhodní jsou i její sponzoři.

26.1.2018 v 7:42 | Karma článku: 48.50 | Přečteno: 68452 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jiří Míka

Gender-totalita v UK přituhuje - policie vyšetřuje ne-zločiny

V posledních měsících se z Británie objevují zprávy o tom, že policie vyšetřuje názory lidí na Twitteru, které jsou řekněme kritické k tvrzením, že je nekonečné množství pohlaví a podobně. A pak že nikdo nikomu nic nevnucuje.

18.2.2019 v 17:50 | Karma článku: 17.26 | Přečteno: 236 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Má Václav Klaus ml. pravdu, když volá po svobodě vyjadřování na internetu…?

No, co myslíte? Jedni z Vás říkají, že ano, druzí zase tvrdí opak. Hodně lidí ale zapomíná na jeden zásadní detail...

18.2.2019 v 16:03 | Karma článku: 19.70 | Přečteno: 402 | Diskuse

Vladimír Havránek

Za drahá mobilní data si můžeme sami. Zdůvodnění ministryně Novákové patří mezi skvosty.

Ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková soudí, že si za to můžeme všichni. Místo, abychom kupovali předražená mobilní data, jsme tak vy..raní, že hledáme volné wifiny. Až si podle ministryně budeme data kupovat, zlevní.

18.2.2019 v 14:07 | Karma článku: 28.05 | Přečteno: 859 | Diskuse

Lumír Vitha

Může být známkování žáků pro některé stresující? Jistěže ano. A proč by nemělo být?

Dnes jsem narazil na text pana kolegy Nožičky "Václav Klaus mladší je trnem v oku mediálním vzdělávacím odborníkům". Dotýká se zde mimo jiné i klasického známkování, tedy hodnocení žáků formou číselného vyjádření jejich výkonu.

18.2.2019 v 13:58 | Karma článku: 39.05 | Přečteno: 1619 | Diskuse

Jiří Turner

Rodinná diagnóza Klausů

Budou to geny! Nedokážu si totiž vysvětlit, proč by jinak vzdělaní, schopní a chytří mužové začali jen tak vymýšlet nesmysly, o kterých musí vědět, že to nesmysly jsou, a jejich prezentace má pouze ten efekt, že vzbudí pozornost.

18.2.2019 v 13:31 | Karma článku: 14.85 | Přečteno: 531 | Diskuse
VIP
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 10325

Jedinec zabývající se problematikou bezpečnosti internetu, sociálních sítí, mediální manipulace a obecně témat, která považuji za aktuální a potřebná. Také trochu cestovatel a dobrodruh. Přežil jsem týden v Nigérii, konflikt na východní Ukrajině a zemětřesení v Ázerbajdžánu. Věčný student cizích jazyků, celoživotní sportovec a příležitostný kuchař.

Věřím, že moudrost, slušnost a lidská vzájemnost je tou správnou cestou.

„Cit ani vůle nejsou argument, chybí-li rozum.“ (TGM)

Analytik Institutu pro politiku a společnost, spolupracovník redakce Manipulatori.cz.

Sledovat mě můžete také na Twitteru.

Můj osobní blog. Tj. mou činnost resp. obsah na něm nikdo další neovlivňuje a ani neplatí.

Najdete na iDNES.cz