Neděle 5. července 2020, Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Neděle 5. července 2020 Státní svátek.

Otevřený dopis panu předsedovi T. Okamurovi

27. 07. 2016 9:04:21
Vždy jsem byl Vaším bezmezným obdivovatelem, podporovatelem a vlastencem. Nicméně po Vašich včerejších slovech jednoduše nevím, co si mám myslet. Proto jsem se rozhodl Vám napsat tento dopis.

Vážený pane předsedo, budoucí pane premiére, budoucí pane prezidente,

sleduji Vás již dlouho. V podstatě od Vašeho vstupu do politiky. Dovolte mi hned na úvod Vám za tento krok poděkovat. Osobně nevím, co bychom si bez Vás v té naší české kotlině počali. Již před několika lety jsem tak mohl pozorovat, jak se jako z pupenu rozvíjíte v krásný a ušlechtilý květ sakury v tom našem politickém háji. Byl a jste pro mě příjemným osvěžením a i značnou nadějí mezi starými ztrouchnivělými červivými duby. A současně tak nevinný a čistý jako čerstvě spadlý sníh na úpatí hory Fuji.

Získal jste si mě a stal jsem se Vaším fanouškem a podporovatelem. Doslova jsem hltal každé Vaše slovo, sledoval Váš Facebook a do puntíku ve všem s Vámi souhlasil. Neváhal jsem Vás také podpořit na demonstracích SPD, kam přichází stovky tisíc a miliony lidí, kteří Vám dávají svou podporu i důvěru. Ale včerejší den byl pro mě zlomový a jednoduše nevím, co si o Vašich slovech myslet. Na imperialistickou sociální síť Facebook jste umístil následující příspěvek.

Jsem slušný Čech, vlastenec a vím, že Vy také. Proto mi ten příspěvek stále vrtá hlavou a nedá mi v klidu spát. Avizujete, že otevíráte japonskou restauraci v naší krásné české Praze, kterou si před zvráceným multikulti musíme bránit. Jak tedy tomuto kroku mám jako vlastenec rozumět? Cožpak jsme se na demonstracích, kde zaznívá hlas lidu, nenakřičeli dost hesla "multikulti nechceme"? Všichni přece ví, že multikulti nefunguje, a proto musíme naši kulturu ubránit před cizími vlivy, byť jsou jakéhokoliv charakteru. Ty představují pro naše ctnostné české hodnoty ohrožení.

Co Vás vede k otevření takového ryze nečeského podniku? Zaprodal jste se snad japonským lobby, které jsou pod diktátem USA? To je nebezpečné. Z proruských webů přece všichni víme, že USA řídí Ilumináti, židozednářské a fašistické lobby a někdy i mimozemšťani! A tyto proradné skupiny tedy ovládají i Japonsko!

Pokusím se Váš příspěvek rozebrat po částech. V úvodu píšete, že takový koncept v České republice ještě neexistuje! Proč ho tedy sem tahat, když to není přirozené? Vzpomeňme na to, jak dopadá třeba Austrálie s králíky. V Česku má být české a basta! Nač sem tahat cizí. Tyto koncepty se tu jen přemnoží a vyhubí původní. Když budu chtít japonskou kuchyni, mohu si zajet do Japonska. V budoucnu to žádný problém nebude, jelikož až budete premiérem, zavládne u nás takový blahobyt, že budeme mít astronomické platy a do Japonska budeme moci létat každý den. V přímé demokracii, kterou prosazujete, přece rozhoduje lid a ten vždy zvolí optimální řešení v referendu. Odhlasujeme si vysoké státem garantované mzdy, nulové daně a také 364 dní placené dovolené v roce. A blahobyt jednoduše bude. Za Vaší vlády si tak do Japonska může zaletět každý a kdykoliv se mu zachce. Nač sem tedy tahat vlivy cizí a pro nás nepřirozené!

Dále zmiňujete, že autorem onoho videa, které je součástí příspěvku, je Váš syn jménem Ruy. A nemohu se tak ubránit myšlenkám, proč jste jako ryzí český vlastenec zvolil nečeské jméno? Třeba takový Miloš je moc hezké jméno. Každý jeho nositel na něj musí být hrdý, že je jmenovcem takového velikána jako je náš pan prezident. Ale budiž.

Uvádíte, že restauraci vede jakýsi šéfkuchař Junbo. Jistě je to člověk na svém místě, ale proč proboha kuchař cizinec? Vždyť takový Franta nebo Pepík tu syrovou rybu do ruličky taky zamotat zvládne! A vůbec! Kde jsou Vaše předvolební sliby, když jste teda ještě kamarádil s klukama z Úsvitu, taky prima sympaťáci, o tom, že práci našim a ne imigrantům? A pak vezmete nějakého cizáka a ne našince!

Imigranti nám Čechům berou práci a je přece jedno, co umíme nebo ne, jsme občany této země, a proto prvně má být práce pro nás! Navíc ten kuchař na videu mluví nějakou asijskou hatmatilkou, které nerozumím. Naštěstí jsou tam titulky, ve kterých se píše, že je u nás 6 let. A tady je jasně vidět, jak to multikulti a nějaká integrace nefunguje, když ani po šesti letech nemluví česky. Jsme v Česku a tady se mluví česky! Jo a taky tam teda říká, že nám jako ukáže typickou japonskou kulturu! Jenže o to národ nestojí! Máme svoji kulturu, cizácké manýry a multikulti blafy nepotřebujeme!

Opravdu nechápu Váš krok, proč dáváte práci imigrantovi a ne našinci! Porušujete tím svůj slib. Cožpak tu nemáme armádu nezaměstnaných, za kterou mohou ty polistopadové vlády, které rozkradly a rozprodaly naši díky socialismu vzkvétající vlast?

Jó kdyby v těch vládách byli třeba tací vlastenci, kteří nás brání před islamizací a často navštěvují naše spojence v Moskvě, pánové Klaus a Zeman, tak to by bylo jiné kafe. S takovými politiky, kteří kdyby v té době zastávali post předsedy vlády, tak by se ta polistopadová tragédie nestala. Ale věřím, že Vy a přímá demokracie vše napravíte.

Navíc pánové Klaus a Zeman ukazují ten správný směr, kam se naše země má ubírat. Moc se mi líbí ekonomická diplomacie pana prezidenta, který udržuje jednoduše výborné vztahy s tak skvělými partnery jako je Rusko a Čína. Např. Rusko, které je díky přírodnímu bohatství absolutně nejbohatší zemí světa, tak díky prozřetelnosti pana prezidenta Putina mají i obyvatelé Ruska nejvyšší životní úroveň na světe. A to vůbec nemluvím o občanských svobodách, kvalitě infrastruktury, nemocnic atp. O tom si v kapitalistických zemích postižených USA a EU diktaturou, kde je jen bída a nezaměstnanost, mohou jen nechat zdát. Rusko je jednoduše náš vzor, a proto jsem moc rád, že právě Rusko a pana prezidenta Putina podporujete. A až jednou budete nástupcem Miloše Zemana, věřím, že i Vy povedete ekonomickou diplomacii a na vlastní pěst a nebojácně budete vyhledávat nové trhy v nám spřátelených perspektivních zemích jako pan prezident Zeman.

Ale vraťme se k Vašemu příspěvku. Píšete, že budete dovážet hovězí z Japonska. A co český zemědělec? Myslel jste na něj? Asi moc ne! Nějaký cizák bude inkasovat naše peníze a český zemědělec nebude mít co do huby! Proč podporujete cizáky a ne naše zemědělce? Nemáme snad vlastní hovězí? Myslím, že krav a volů je u nás dostatek!

Píšete, že v interiéru si budeme připadat jako bychom se přenesli do Japonska. Tak to mě teda rozpálilo! Proč bych si měl v Praze připadat jako v Japonsku? Jakou to má logiku? Když si budu chtít připadat jako v Japonsku, tak si tam zajedu a nepotřebuji to mít v Praze. Tady jsme v České republice a chceme si připadat jako v České republice! A nebudu se válet po nějakých rohožích tatami jako nějaký exot! Tohle tu prostě nechceme!

Jo a Ti Vaši fanoušci, podívejte se, co Vám k tomu statusu píšou! A to si říkají vlastenci! Spíš mi připadají jako vlastizrádci. Podporovat cizí nečeské zvrhlosti na úkor našich tradic. Prý, že zajdou, ať má restaurace spoustu spokojených hostů. To už pro mě jednoduše nejsou vlastenci, když podporují cizí na úkor našeho. Už skotský ekonom Adam Smith pojednává o tom, že bohatství této planety není nekonečné. Tedy když své prostředky někde utratím, tak je to na úkor druhého. Proč tedy podporovat cizí pro nás nebezpečné multikulti vlivy a naopak tím ubírat našinci? Není to vlastizrada, která podle dalšího vlastence Adama Bartoše zasluhuje trest nejvyšší?

Navíc je tu i bezpečnostní hrozba! Všichni dobře víme, že takový stánek s kebabem je semeniště budoucích teroristů! To Vám potvrdí i diskutéři na portálu novinky.cz. Ti mají panečku přehled. Třeba taková paní poslankyně Nytrová, ta kromě proruských webů a newsletteru od ruských "naštvaných matek", právě diskutéry z novinek bere jako odborný podklad pro svou práci v Poslanecké sněmovně. A já jen doufám, že i Vy sledujete tyto vysoce kvalitní odborné zdroje.

A vůbec. Mezi vlastenci se říká: "Šátkem to začíná, bombou to končí!" A jedině vlastenci mají ten reálný a objektivní pohled. Ne jako ti naivkové dobrotrusové a sluníčkáři, kteří hlásají, že nenávist není řešení a podobné hlouposti o humanismu atd. Anebo nedej bože nějací akademici, kteří relevantním tématům věnují desítky let a mají světový ohlas. No ti jsou úplně mimo.

Kde nám pane předsedo zaručíte, že tenhle Váš podnik nebude hrozbou pro nás slušné Čechy? Že to nebude ve stylu: "Se suši to začíná, s kamikaze končí!" Vůbec bychom si k nám ten japonský vliv neměli radši pouštět! Tady jsme v Česku! A že ta reálná hrozba od Japonců není? To jsou povídačky. Mohla by být, a to je přece důležité. Nač to podceňovat? Vůbec bychom je sem neměli pouštět! Přece z historie víme, jak bylo Japonsko agresivní a jak likvidovalo celá etnika např. v Číně. A my tu přece nechceme nějakého zfanatizovaného Japonce, který zde bude dělat výpady a hlásat nepřátelství proti skupině osob na základě jejich etnicity či vyznání! Japonci se tím již vyznamenali a vzhledem k historické zkušenosti to nebezpečí existuje! Vy jako český vlastenec tuto myšlenku jistě chápete a podpoříte, protože reálná hrozba tu je! A tak bychom k nám neměli pouštět žádné Japonce a vůbec radši žádné cizince! Jak řekl pan prezident: "Tahle země je naše!"

Teda kromě Rusů, to jsou naši bratři! Jsou to Slované! Stejně jako Vy i já! A vůbec, náš velikán K. H. Borovský o Rusech napsal velmi moudrá slova:

"Rusové spřátelili se hned a sbratřili s námi a s Ilyry, považujíce se však potají za starší bratry, za poručníky naše. Ruští panslavisté totiž dle svého pošetilého smýšlení i o nás i o Ilyrech se domnívají, že bychom rádi pod jejich vládou stáli! A pevně jsou přesvědčeni, že jednou všechny slovanské země v moci své míti budou!"

A Borovský měl samozřejmě pravdu! Spočinout v matičce Rusi jako kolébce slovanských národů, kde nás bude náš car ochraňovat, podporovat, dá nám chléb a hry, což my prostý lid tolik žádáme, to je náš cíl. Potřebujeme silného vůdce, protože přijmout za svůj život odpovědnost, to je zbytečně složité. Tedy návrat do matičky Rusi je naším dlouhodobým úkolem.

Vždyť Rusko, které je nástupnickým státem Sovětského svazu, nám vždy jen pomohlo. Ať už to byla pomoc při ustanovení toho jediného spravedlivého režimu, který rovněž podporujete viz Okamura: Komunismus je nejdemokratičtější systém, který svět poznal. A také nám SSSR pomohl tento ostrůvek svobody a rozkvětu bránit, když nám v 68. roce poskytl bratrskou pomoc a zachránil nás před imperialistickou kontrarevolucí. Naši svobodu pak bedlivě chránil dalších 20 let.

A věřím, že i nyní, kdybychom se dostali do stejných problémů s imperialisty, i dnes by přišla ona bratrská pomoc. A jsem přesvědčený, že pokud by rovněž proběhlo u nás to svobodné a demokratické "krymské referendum", kdy by tyto principy zaštiťovali ruští vojáci, kteří by tedy zde jako nebyli, nebo byli jako domobranci, zabloudivší popř. na dovolené i s celou technikou, tak by jistě toto svobodné a demokratické referendum dopadlo stejně. Tedy 98 % obyvatelstva by hlasovalo pro připojení k Rusku. A proto jsem také rád, že jste toto svobodné Ruskem garantované vyjádření lidu Krymu prostřednictvím referenda podpořil.

A vůbec je jednoduše skvělé, že téměř každá česká vlastenecká demonstrace se neobejde bez svatojiřských stuh a vlajek Doněcké lidové republiky.

Ale vraťme se k tomu, co nás pálí nejvíce. A to je invaze těch cizáků a snaha zavést zrůdné multikulti. Jak jsem již zmínil a jistě to vnímáte stejně, tak i stánek s kebabem je semeništěm teroristů. Tuším, že Vy byste např. tuto odpudivou potravinu od teroristů nepozřel a že tyto dva obrázky níže jsou jen pomluvou a útokem na Vaši osobu, na osobu pravého vlastence bojujícího za český národ.

V každém případě, vážený pane předsedo, jsem z Vašich restauračních kroků na rozpacích. Na jednu stranu jste tím nejčistším českým vlastencem a na druhou stranu nám sem zavádíte cizácké manýry, o které tu nestojíme. Multikulti nechceme!

Proto, dokud se situace nevyjasní a věřím, že zjednáte nápravu a onen podnik, který v České republice nemá co dělat, nepřeměníte na útulnou českou hospůdku třeba ve švejkovském stylu, vždyť Švejk je nám tak blízký, a podávat se může třeba suši z vepřového s knedlíkem a se zelím, musím omezit svou podporu Vám i straně Svoboda a přímá demokracie.

Od tohoto dne již nebudu nosit stranickou placku na svém unifikovaném stejnokroji příznivců SPD viz obrázek níže. A také musím odstranit Vaši fotku, kterou mám pověšenou na dveřích od záchodu. Tu jsem přelepil přes nápis, promiňte mi ten expresivní lidový výraz, "hajzl". To abych se zorientoval ve svém bytě. Budu tedy nyní hledat "hajzl" resp. WC podle starého nápisu a bohužel ne podle Vaší podobizny.

Vím, že to bylo dlouhé, pane předsedo, a také mě omluvte, že nepíši onou pokročilou češtinou, kterou píší Vaši stoupenci. Té jistě rozumíte lépe a jste na ni zvyklý. Ale snažím se, jak jen mohu, abych se dostal na podobně vysokou jazykovou úroveň.

A buďte chlap, zaujměte jednoznačný postoj! Jste Čech a patriot! Jen Vy nás můžete zachránit před pronikáním multikulti. Podívejte se třeba na chlapy od Národní demokracie, ti umí zatočit se všemi nepřáteli lidu!

Věřím, že vše nakonec zvládnete a zachráníte naši českou zem a naši budoucnost před slimáky a i před těmi rozpínavými Japonci. Vzpomeňte na svá slova, že Karel IV. by nás cizákům neprodal. Věřím, že ani Vy nás cizákům neprodáte. Proto doufám, že případnou vznikající iniciativu "Japonce v ČR nechceme" jako patriot naší země pouze uvítáte a podpoříte. Naši kulturu včetně stravovacích návyků si ubráníme. A vůbec: "Se suši to začíná, s kamikaze končí!"

S hlubokou úctou

Roman Máca

vlastenec

PS.: Jako vlastenec samozřejmě plně podporuji svého prezidenta pana Miloše Zemana. Zcela souhlasím s jeho výroky včetně tohoto:

"Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt."

To, že i s tímto výrokem měl pan prezident opět a jako vždy pravdu, potvrzují i poslední prezidentské volby. A proto vzhledem k specifické distribuci inteligenčního kvocientu napříč společností včetně vlastenců, na závěr uvedu, že článek je pouhou satirou.

Autor: Roman Máca | středa 27.7.2016 9:04 | karma článku: 47.39 | přečteno: 45523x

Další články blogera

Roman Máca

Otevřený dopis České televizi

Situace na naší mediální scéně mě nenechává klidným, a proto jsem se rozhodl napsat otevřený dopis České televizi.

4.2.2019 v 12:35 | Karma článku: 41.54 | Přečteno: 15101 | Diskuse

Roman Máca

Tak trochu jiná reportáž z Prague Pride 2018

V sobotu jsem se zúčastnil Prague Pride, resp. jedné „doprovodné akce“. Tou „doprovodnou akcí“ byla protidemonstrace, kterou svolali neonacisté z tzv. Národní obrody a bylo to vskutku výživné.

13.8.2018 v 10:08 | Karma článku: 44.83 | Přečteno: 65164 | Diskuse

Roman Máca

Ovčáčkův svět: Prokazatelné ruské lži o Zemanovi nevadí, z ČT a Respektu se může pominout

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček vytáhl do další bitvy s Českou televizí a s týdeníkem Respekt. A ani na mě tentokrát nezapomněl. Prý jsem autorem dezinformace, kterou média nekriticky převzala.

24.5.2018 v 11:07 | Karma článku: 45.10 | Přečteno: 10644 | Diskuse

Roman Máca

Podivuhodné vztahy u sponzorů Miloše Zemana: miliardář a právníci u ruského konzulátu...

Spolek Přátelé Miloše Zemana z velké části financuje (ne)kampaň za zvolení Miloše Zemana. Figurují v něm jména jako Mynář, Nejedlý, Srp, Veleba, Galuška. Parta je to skutečně zajímavá a podivuhodní jsou i její sponzoři.

26.1.2018 v 7:42 | Karma článku: 48.50 | Přečteno: 68760 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Bedřich Dvořák

Technologie tetování předběhla reálnou psychiku společnosti.

Každý si již musel všimnout podivných pokreslených zad žen a nohou podivných mužů.Lavina obrázkových lidí je větší než úbytek komiksových časopisů.Proč si lidé nechávají na své kůži vytetovat obrázky,které vlastně vůbec nechápou ?

4.7.2020 v 10:39 | Karma článku: 20.18 | Přečteno: 541 | Diskuse

Zdenek Horner

Děkanku možná vyhodili právem

Záleží zcela jistě na tom, kdo, kdy, kde, komu a proč něco sděluje. V různém kontextu může být nevinné vyjádření okolím špatně pochopeno. Každý mluvčí musí tak trochu počítat, že podstupuje riziko postihu. Polemika s p Nožičkou.

3.7.2020 v 11:58 | Karma článku: 12.80 | Přečteno: 1475 | Diskuse

Zdenek Horner

Zatvrzelá nekorektnost kácí sochy a vyvolává protesty

U nekorektnosti nejde jen o nadsázku, jde o únik z odpovědnosti za nekorektní, tedy nesprávná tvrzení. Tato nesprávná tvrzení se samozřejmě promítají do nesprávného jednání, ústícího do popření již dávno uznaných práv.

2.7.2020 v 9:53 | Karma článku: 19.00 | Přečteno: 742 | Diskuse

Zdenek Horner

Rasismus a otroctví si rozvracet nedáme

Pokud si všímáš mého údajného rasismu, rasistou jsi ty. Já nejsem rasista, ALE jsem jen kulturně a ekonomicky přirozeně automaticky na vyšší úrovni. Nikdo nemá sebemenší právo stavět se proti ideální a dokonale bílé kultuře.

30.6.2020 v 6:33 | Karma článku: 28.73 | Přečteno: 10158 | Diskuse

Veronika Valíková

Bohatý chudému nevěří. Ani po viru

Koronavirová krize postihla celou společnost, ztráty budeme počítat dlouho. Problémy začínají mít neúplné rodiny, zejména ty, které nežijí jen ze státních dávek a dotací.

29.6.2020 v 18:47 | Karma článku: 19.05 | Přečteno: 820 | Diskuse
VIP
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 10534

Jedinec zabývající se problematikou bezpečnosti internetu, sociálních sítí, mediální manipulace a obecně témat, která považuji za aktuální a potřebná. Také trochu cestovatel a dobrodruh. Přežil jsem týden v Nigérii, konflikt na východní Ukrajině a zemětřesení v Ázerbajdžánu. Věčný student cizích jazyků, celoživotní sportovec a příležitostný kuchař.

Věřím, že moudrost, slušnost a lidská vzájemnost je tou správnou cestou.

„Cit ani vůle nejsou argument, chybí-li rozum.“ (TGM)

Analytik Institutu pro politiku a společnost, spolupracovník redakce Manipulatori.cz.

Sledovat mě můžete také na Twitteru.

Můj osobní blog. Tj. mou činnost resp. obsah na něm nikdo další neovlivňuje a ani neplatí.

Najdete na iDNES.cz