Úterý 19. října 2021, svátek má Michaela
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 19. října 2021 Michaela

Prý jsem fanatik, prohlásil o mně slušný Čech volající po sekání hlav a vystřílení ČT

27. 05. 2016 9:41:59
Jiří Jeřábek z Olomouce. Pravý vlastenec, co brání naši zem proti vlastizrádné České televizi a proti zákeřné protiruské propagandě. ČT by jednoduše vystřílel jako Charlie Hebdo a také by zavedl sekání hlav vybraným redaktorům.

A ani já jsem neušel jeho milé pozornosti, když jsem byl obviněn z probruselského a proimigračního fanatismu. K tomuto památnému okamžiku došlo 26.5.2016 v komentářích na facebookové stránce portálu Manipulatori.cz. Na ní byl sdílen můj rozhovor pro The Student Times s názvem Lidé věří ruské propagandě, protože jim emoce zatemňují mozek, říká analytik programu Kremlin Watch.

Stal jsem se tedy pro Jiřího Jeřábka fanatikem.

Příběh by takto mohl být i konečný, ale není. Jeřábkova jednání si již dříve všiml redaktor České televize Karel Vrána. Ten publikoval jeho příspěvek z facebookové stránky pořadu Reportéři ČT.

Dozajista oprávněná výtka vůči České televizi byla opatřena dovětkem, že by si televize zasloužila vystřílet jako Charlie Hebdo. Komentář tak můžeme posoudit jako ryze vlastenecký.

Dalších Jeřábkových příspěvků si všímá i časopis Respekt v článku Dokud nebudou mrtví. V něm se mimo jiné dozvíme, že ČT na nebohého vlastence podala trestní oznámení.

Ze strany České televize se tak jedná o postup přímo skandální. Ta se snaží umlčet a trestat osobu, která pouze svobodně projevila svůj názor, na který má jistě právo. Tvrdit, že chci někoho zabít je přece v pořádku. A když napadená osoba zakročí oficiální cestou, stane se cenzorem, co chce umlčet svobodný názor občana. Špatná je tedy ČT. A navíc, v České televizi jsou stejně přecitlivělí. Jde přece jen o "facebookový plk". Ano, takto to můžeme brát, pokud bychom si např. neotevřeli facebookový profil Jiřího Jeřábka a neuviděli na něm následující.

AKTUALIZACE: Na tomto místě v článku byla umístěna fotografie Jiřího Jeřábka z jeho facebookového profilu, která ho zachycuje při střelbě z automatické pušky. Na základě stížnosti dotyčného byla odstraněna.

Jeřábek se tak stává obětí zlé České televize, která proti němu vznáší trestní oznámení. Ale že je spořádaným občanem, co je nespravedlivě omezován, dokazuje i jeho následující status. V něm uvádí, že byl zablokován na facebookovém profilu Dominika Duky. Zřejmě opět kvůli svým slušným názorům a nevyvratitelné argumentaci. Nechybí opětovné označení protistrany za fanatiky.

Pojďmě se ale na osobu Jiřího Jeřábka podívat blíže. Vycházet budeme z jeho facebookového profilu, abychom se dozvěděli více, na jakých základech může formovat své pohledy a názory.

Dotyčnému se nezamlouvá způsob informování České televize, protože ta samozřejmě lže dle příkazů z americké ambasády. Níže tak můžeme vidět, jakých "informačních zdrojů" je Jeřábek fanouškem.

A vzorek je to vskutku zajímavý. Nalezneme stránky jako Mediální masáž, Zakázané informace a Alternativní zpravodajský server. Na nich jistě nalezneme ty pravdivé a objektivní informace. ČT lže.

Zajímavý je i web Svět kolem nás, který spadá mezi proruské konspirační a dezinformační weby. O tom, jak "informují" tzv. proruské weby více zde. Na Světě kolem nás nalezneme např. následující.

Ano, takové závažné a potřebné informace nám ČT nedává, a proto je třeba proti ní bojovat.

Další zajímavostí je, v jakých skupinách se Jiří Jeřábek pohybuje. Pro správného vlastence nesmí chybět skupina Chceme pryč z NATO a EU - Rusko je náš jediný přítel !!! V boji za svobodu nelze být bez skupin mířených proti ČT jako Nekrmte nemocné zvířátko a Stop koncesionářským poplatkům. Pravý vlastenec samozřejmě podporuje Miloše Zemana a také ho brání jako např. tito vlastenci viz Pravý zemanovec hájí prezidenta za každých okolností. Bonbonkem jsou zmíněné církevní restituce a opovržení studenty.

Závěrem

Co k tomu říci? K našim vlastencům a slušným Čechům. To v podstatě již za mě udělal satirický profil Jiřího Ovčáčka, který prezentuje brilantní analýzu o rozdílu mezi slušnými Čechy a teroristy z IS.

Tedy Jirko, díky za vaši pozornost a i vám palec nahoru a mnoho zdaru v tomto lítém boji proti všem nepravostem, které zaručeně odhalují proruské weby.

AKTUALIZACE: Na tomto místě byla umístěna fotografie z facebookového profilu Jiřího Jeřábka, na které je zachycen s "palcem nahoru" a v dosti lidové podobě (v obnošeném špinavém oblečení, s cigaretou a s lahvovým pivem). Na základě stížnosti dotyčného byla odstraněna.

A pokud by vás napadlo mi slušně a věcně odpovídat, jak umíte, berte v potaz, že tento korektní projev budu jako zlý cenzor a pracovník americké ambasády, CIA, Skupiny Bilderberg, židofašistických bojůvek a Hate Free Culture řešit postupem v souladu s paragrafem 353 Trestního zákoníku o nebezpečném vyhrožování. V něm je to pro takového "samopalníka" se sazbou až na tři roky.

Dodatek

Tento článek je samozřejmě placen vrahy z Wall Streetu jakož i veškeré mé diskusní příspěvky na idnes.cz. To se podařilo odhalit brilantním analytikům publikujícím na webu emimino.cz viz níže.

Analytici tak mají můj respekt. Logika v tomto případě je jasná. Když někde pracuji, můj diskusní příspěvek je samozřejmě placen onou institucí. Můžeme vycházet z nevyvratitelného předpokladu, kdy např. vyorávač brambor z JZD napíše do diskuse k článku o sklizni brambor svůj komentář. Je tak jasné, že je placen za propagandu onoho zemědělského družstva a o tom není sporu.

Další zajímavé vlastence lze nalézt v následujících článcích:

Kampaň proti islámu a migraci vedená migrantem žijícím mezi muslimy

Dvojí život: V ČR dispečer ostrahy, v Rusku známý český novinář

Pohled do FB skupiny Jiřího Vyvadila Přátelé Ruska v ČR a její rozbor

Tažení proti islámu snížením ratingu Filozofické fakulty UK na Facebooku

Brusel je nám na nic... a k tomu poradíme, jak získat peníze z evropských fondů

Ohlédnutí za 17. listopadem 2015: vztahy, intriky a spory mezi jednotlivými aktéry

Plivnutí do tváře české kontrarozvědky a ministerstva vnitra

Názory českých čtenářů ruského portálu Sputnik

Osobní zkušenost: Cyberstalking (nebezpečné pronásledování) a jak se mu bránit

Autor: Roman Máca | pátek 27.5.2016 9:41 | karma článku: 37.19 | přečteno: 7535x

Další články blogera

Roman Máca

Otevřený dopis České televizi

Situace na naší mediální scéně mě nenechává klidným, a proto jsem se rozhodl napsat otevřený dopis České televizi.

4.2.2019 v 12:35 | Karma článku: 41.56 | Přečteno: 15229 | Diskuse

Další články z rubriky Občanské aktivity

Pavel Maršík

Od Husáka k Zemanovi

Kdo pamatuje Gustáva Husáka musí zírat jak je možné, že v přímé volbě vyhrál jeho klon. Miloš Zeman a jeho okolí se v mnohém s posledním komunistickým prezidentem podobají.

19.10.2021 v 8:17 | Karma článku: 19.04 | Přečteno: 351 | Diskuse

Zdenek Horner

Závislost na konspiračních teoriích

Můj oblíbený dědeček často říkával: Zlatá střední cesta. Neměl ovšem současně daleko k tomu, aby mě výchovně nepošťuchoval. Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně, a dodával potichu: (mimo naší babičky).

18.10.2021 v 14:40 | Karma článku: 8.72 | Přečteno: 243 | Diskuse

Bedřich Dvořák

Kdo dostane nyní na frak. Nebude to ta demokracie ?

Ať dopady volby špatně nebo dobře,tak psychických problémů bude přibývat.Nyní se objevily seriové maily, které říkají ,že volby byly podvod a slepené koalice neodpovídají zákonům ČR. Něco na to asi bude..

17.10.2021 v 13:32 | Karma článku: 34.01 | Přečteno: 1085 | Diskuse

Zdenek Horner

Pravý ráj na Zemi

Přesněji, pravý ráj v Česku, navzdory zásadnímu odporu k zelenému údělu, vítězství levice v Německu, různorodosti deviací tržních podmínek. Koalice Anti AB přešlapuje na místě. Nečekají na Godota, ale na data ...

16.10.2021 v 19:09 | Karma článku: 15.71 | Přečteno: 424 | Diskuse

Pavel Maršík

Smutný konec Prezidenta republiky

Volby skončily. Občané se rozhodli pro změnu politické orientace. Doba hnutí jednoho muže se uzavírá. Na jak dlouho rozhodne nová vládní garnitura, ale i všichni občané ČR, podle toho jak přijmou nepopulární opatření.

15.10.2021 v 9:48 | Karma článku: 23.23 | Přečteno: 564 | Diskuse
VIP
Počet článků 91 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 10673

Jedinec zabývající se problematikou bezpečnosti internetu, sociálních sítí, mediální manipulace a obecně témat, která považuji za aktuální a potřebná. Také trochu cestovatel a dobrodruh. Přežil jsem týden v Nigérii, konflikt na východní Ukrajině a zemětřesení v Ázerbajdžánu. Věčný student cizích jazyků, celoživotní sportovec a příležitostný kuchař.

Věřím, že moudrost, slušnost a lidská vzájemnost je tou správnou cestou.

„Cit ani vůle nejsou argument, chybí-li rozum.“ (TGM)

Analytik Institutu pro politiku a společnost, spolupracovník redakce Manipulatori.cz.

Sledovat mě můžete také na Twitteru.

Můj osobní blog. Tj. mou činnost resp. obsah na něm nikdo další neovlivňuje a ani neplatí.

Najdete na iDNES.cz